Pozvání na Duchovní obnovu s otcem Jamesem Manjackalem

Pochválen buď Ježíš Kristus,
s velkou radostí a vděčností Bohu Vás zveme na duchovní obnovu s výjimečným charismatickým knězem a Misionářem Božího milosrdenství otcem Jamesem Manjackalem. Duchovní obnova se koná se souhlasem Mons. Martina Davida, biskupa ostravsko-opavského a uskuteční se 9.-11. června v OSTRAVĚ. Téma duchovní obnovy nese název: „Rozpalte v sobě Ježíšova Ducha a buďte silní“ Přijďte se posilit ve víře. Pokud je to možné, pozvěte lidi z vaší farnosti, vyvěste plakát (zde) nebo zorganizujte autobus na místo setkání. Otec James Manjackal byl jmenován papežem Františkem misionářem Božího milosrdenství. Lidí oslovuje svým osobitým způsobem, důraz klade na eucharistii a na prožívání křesťanství v úzké spolupráci s Duchem svatým.

 

Registrační poplatek činí 100 Kč/osobu a platí i pro studenty, držitele ZTP a osoby nad 60 let. Na akci je třeba se přihlásit předem. Zaregistrujte se prosíme, co nejdříve. Kněží, řeholní osoby a děti do 18 let mají účast zdarma.

 

Každé dítě do 18 let je třeba zaregistrovat. Vstup mají zdarma. Pro děti od 4 do 12 let bude připraven dětský koutek. Kapacita je omezena na 50 dětí. Po naplnění kapacity dětského koutku nemůžeme garantovat hlídání. Tyto děti mohou zůstat s rodiči v hale.

 

Všechny důležité informace, program setkání a registraci naleznete na: https://www.otecjames.cz/

 

Těšíme se na Vás a přejeme Vám požehnané dny!

 

organizačný tím nadačného fondu Credo
www.credonf.cz