Společenství Člověk a Víra v DOO hledá fotografa pro Jesenicko

Jsme součástí velkého projektu Člověk a Víra v ČR a v rámci rozdělení na diecéze patříme do té ostravsko–opavské. Zde nejen fotíme, ale také se často setkáváme a trávíme společně čas.  Bez nadsázky lze napsat, že tvoříme živé společenství, které je nejen o fotografování, ale i o duchovních hodnotách jako jsou víra, prožitek, přátelství, a to vše je umocněno vztahem k Bohu. 

 

Samozřejmě nezapomínáme na náš nejhlavnější cíl a poslání – evangelizaci obrazem. Každá fotka by k Vám měla promlouvat, mít nějaký příběh, oslovit Vás, zavést na nějaké zajímavé místo či akci. Aktuálně v diecézi působí 21 fotografů, avšak tento počet se každým rokem zvětšuje a společenství tak vítá nové a nové členy, za což jsme opravdu moc vděční a nováčky přijímáme s nadšením… Noví členové mají u nás otevřené nejen dveře ale i srdce.

 

Každý z nás, když jde fotit nějakou akci nebo místo ví, že jde sloužit. Vše stojí na tom najít si čas, vyrazit a pak už to jde s pomocí Boží skoro samo. A i když se něco nepovede, tak kolegové vždy povzbudí, podpoří a pomůžou. Taková je síla společenství, které žije.

 

V rámci naší diecéze máme k dispozici i 3 soubory velkoformátovách fotografií (po 15, 20 a 30 kusech) včetně stojanů, které slouží k výstavám. Pokud byste měli zájem u Vás uspořádat tuto výstavu, prosím kontaktujte naši kurátorku výstav. Ukázky fotografií, které jsou vytištěny najdete pod odkazem: https://drive.google.com/drive/folders/10R2OrjaId8v0Jba79HCgSePLRiO2-q1c?usp=sharing

 

Máte-li zájem se k nám připojit, a zažít spoustu krásy a okamžiků, nejen v církevním, křesťanském prostoru, ale mezi fajn lidmi, zkuste navštívit naše webové stránky www.clovekavira.cz, kde naleznete všechny potřebné informace. 

 

Nebo nás přímo kontaktujte:

Roman Polách (vedoucí fotografů v DOO) tel.: 730 158 416, polach.r@seznam.cz

Ivana Bužková (členka předsednictva ČaV v ČR) tel.:  725 121 408, ivanabuzkova@seznam.cz 

Michaela Gavláková (kurátorka výstav v DOO) tel.: 604 411 310, michaela.gavlakova@seznam.cz